Kto je online

Práve tu je 205 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nová séria LED pouličných svietidiel pod názvom Merak pokrýva široké spektrum aplikácií s modelmi dosahujúcimi až 23,300 lm a príkonmi v rozmedzí 30W až 240W. Podľa Maxlite táto séria svietidiel slúži ako náhrada svietidiel s vysokotlakovými sodíkovými výbojkami (HPS) s príkonmi 70W až 500W.

Ako vačšina LEDkových pouličných svietidiel na trhu aj Merak séria využíva "total-internal reflection" (TIR) optiku na každej LED. Polykaronátové šošovky plnia dve hlavné funkcie: usmerňujú svetelný lúč a zároveň chránia LED diódy pred vodou a prachom. Maxlite ponúka modely ktoré majú svetelné charakteristiky podľa "Illuminating Engineering Society" (IES) Typu 1, 2 a 3 ako štandartné produkty a v budúcnosti plánujú ponúkať ostatné typy na základe ziadostí zákazníkov.

Maxlite poskytuje široké spektrum svietivostí, začínajúce na 2550 lm, až po 23,300 lm s použitím štyroch modulov. Každý svetelný modul je ochladzovaný individuánle pre dosiahnutie optimálnej teplaty a teda aj životnosti.

Merak reprezentuje prvý pokus spoločnosti Maxlite na trhu s pouličnými SSL svietidlami. Ako povedal Bill Fenimore, riaditeľ divízie vonkajších osvetlení: "Naša nová séria Merak LED Roadway Street Lighting svietidiel otvára úplne nový segment trhu pre spoločnosť MaxLite."

Okrem veľmi širokého rozsahu intenzity osvetlenia ponúka séria Merak aj ďalšie užitočné vlastnosti, napríklad mechanická konštrukcia umožnuje polohovať svietidlo v dvoch smeroch čo umožní presné namierenie na želané miesto. Fenimore dodáva: "Tieto LED svietidlá umožnujú plnohodnotnú náhradu za vysokotlakové sodíkové výbojky, pričom za zachovania menšieho príkonu ponúkajú vyššiu svietivosť."

Nočné osvetlenie

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.