Kto je online

Práve tu je 220 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Spoločnosť Philips Lighting doplnila rad modulov Fortimo Linear Light Module (LLM) o funkciu konštantnej svietivosti v spojení s poslednými SSL Xitanium ovládačmi.

Philips Lighting uviedla tretiu generáciu LED modulov Fortimo Linear Light Module (LLM) ktoré sú zamerané na vonkajšie aplikácie, vrátane aplikácie verejného osvetlenia. S touto novou radou môžu výrobcovia solid-state lighting (SSL) produktov kombinovať LLM moduly s ovládačmi Xitanium. Toto spojenie ponúka kompenzáciu poklesu svietivosti počas životnosti LED. Spoločnosť Philips nazvala túto technológiu ako Constant Light Output (CLO).

Nová generácia LED LLM je dostupná v štyroch výkonových vyhotoveniach, poskytujúca svetelný tok: 1100, 1800, 2000, a 4500 lm. Philips takisto ponúka možnosť voľby farebnej teploty 3000K alebo 4000K CCT, a CRI vačšie ako 70.

Popis technológie CLO: Ovládač a modul sú navrhnuté tak aby pri spustení nemuseli fungovať na 100% nominálneho príkonu. Postupom času inteligentný ovládač postupne zvyšuje riadiaci prúd, aby bol svetelný tok zachovaný po dobu celej životnosti produktu. Toto Vám zabezpečí že Vaše produkty budú aj po rokoch presne zodpovedať špecifikácii.

Philips12032012

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.