Kto je online

Práve tu je 31 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Chceme zvyšovať kvalitu života ľudí s využitím moderných technológií. Toto je základný zmysel a základný kameň vízie našej spoločnosti. K naplneniu tohto zmyslu smerujú aj všetky naše kľúčové hodnoty:

  • spoločenská zodpovednosť za všetko čo robíme
  • kvalita a precíznosť v detailoch
  • neustály osobnostný a profesijný vzostup
  • rast spoločnosti založený na spokojnosti zákaznikov a zamestnancov

Špecifikáciou týchto hodnôt dávame jasne najavo, že nám záleží na kvalitných výstupoch našej práce a snahy. Nie je nám jedno akou cestou sa dopracujeme k výsledkom, hoci aj budú vnímané ako úspešné. Ideme po ceste sústredenia sa na dobro ľudí, či už našich zamestnancov, ktorí sú základom úspechu spoločnosti. Našich partnerov, ktorých schopnosti nás posúvajú vpred a v neposlednom rade zákazníkov, vďaka ktorým spoločnosť LMT existuje. Chceme bez rozdielu pomáhať tým, ktorí budú potrebovať našu pomoc a schopnosti.

Ďalším základným pilierom vízie spoločnosti LMT je stimulácia rozvoja. Podpora rozvoja je zárukou neustále pretrvávajúceho rastu, ktorý nás posúva stále bližšie k dosiahnutiu nášho cieľa:

Byť najžiadanejšou spoločnosťou zaoberajúcou sa systémami inteligentných domov,budov a sytémami osvetlenia založenými na LED technológiách.

Držiac sa základných právd našej vízie sme stále pripravení napredovať, ponúkať svetu nové nápady a produkty, očakávajúc hrejivý pocit z dobre vykonanej práce.

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.