Portfólio spoločnosti

Dochádzkový systém

Floor Runner

Dochádzkový systémDochádzkový systém našej spoločnosti spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky a pritom si zachováva svoju jednoduchosť a prehľadnosť. Je vysoko konfigurovaťeľný, škálovateľný a ponúka možnosti rozšírenia pomocou pluginov. Neustále analyzujeme požiadavky našich zákazníkov a snažíme sa ich postupne implementovať.

 

Floor RunnerAplikácia Floor Runner je určená na ovládanie LED svetelných podláh. Spolupracuje s našim USB ovládačom a umožňuje Vám vytvoriť zaujímavé kreácie.

 

Led Runner

USB DMX Suite

Led RunnerAplikácia Led Runner je určená na ovládanie LED svetelných reklám, podláh, stropov a stien. Spolupracuje s našim USB ovládačom a umožňuje Vám vytvoriť zaujímavé kreácie.

 

USB DMX SuiteAplikácia USB DMX Suite je určená na prácu s USB ovládačom. Umožňuje vytvoriť ART NET klieta a mapovať jednotlivé univerzá na DMX ovládače, pritom môžte nastavovať množstvo parametrov. Aplikácia taktiež umožňuje nastavovať množstvo parametrov pre USB ovládač.

 

Terminály

Čítačky kariet

TerminályTerminály sú zariadenia s displayom, klávesnicou, prípadne touch panelom slúžiace na zadávanie/čítanie dodatočných informácií pri identifikácii osoby. Naše výrobky sa vyznačujú sviežim designom a vysokou spoľahlivosťou.

Čítačky kariet Čítačky kariet slúžia na identifikáciu osoby. Dajú sa pripojiť ku všetkým ponúkaným terminálom alebo k PC pomocou štandardného USB kábla alebo kábla RS232. Najnovšia verzia je pripojiteľná aj cez LAN 10/100. Sú dodávané v rôznych prevedeniach - od bielych plastových až po luxusné drevené.

LED Diódy

LED Ovládače

LED pásiky Z dôvodu veľkého záujmu pridávame na naše stránky produkty LED diód v rôznych vyhotoveniach, najmä však LED pásiky.

LED ovládačeLED ovládače slúžia na ovládanie LED diód a LED pásikov. Ponúkame ovládače:


Vývojové kity

 

Vývojové kityPre našich zákazníkov sme pripravili vývojové kity na USB zbernici. Vo všetkých kitoch je pripravený bootloader pomocou ktorého môžte firmware do zariadenia nahrať pohodlne cez USB rozhranie bez nutnosti vlastniť programátor daného procesora.

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.